Čerpadlo zdroj ohřívač vzduchu

Aerothermal výkon tepelného čerpadla je velmi zajímavé, protože za jednu kilowat spotřebované elektřiny, vrací tři až čtyři kilowat tepla o hodinu pro váš domov. Značná část vašeho topení může být zajištěna volná energie, obnovitelné zdroje a čisté.

Čerpadlo zdroj ohřívač vzduchu V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Průmysl

  Vysokého výkonu vzduch dodávaný topení čerpadla pro intenzivní a využití professionnal.

 • Domácí využití

  Z domácích zdrojů tepelné čerpadlo vzduchu pro domácí využití

 • Invertor Air zdroj...

  Toto tepelné čerpadlo je tepelné čerpadlo vratného vzduch/voda s inverter technologií. Navržený pro vnější zařízení, je ideální pro nové bydlení a přizpůsobeny kotel záložní provoz a dodávky teplé vody pro systémů podlahových vytápění, topné a teplé užitkové vody.

 • Tepelné čerpadlo...

  Velký výběr tepelné čerpadlo inclued EVI kompresoru, který je nejnovější technologie kompresor pro tepelné čerpadlo.

 • Tepelné čerpadlo...
  Tepelná čerpadla CO2 používají kompresor, který používá chladivo R744, kterým je oxid uhličitý (CO2). Je to přirozený, neznečišťující, netoxický plyn, který je stlačován PAC.

  Zatímco dnešní nejlepší tepelná čerpadla mohou pracovat při venkovních teplotách -20 ° C ~ -25 ° C, modely R744 vybavené kompresory umožňují bezproblémový provoz až do -30 ° C ~ -35 ° C Celsia, s teplotou horké vody vyšší než 80 ° C!, Která je jednoduše úchvatná pro tepelné čerpadlo typu vzduch / voda!

  Tepelná čerpadla CO2 jsou úplným řešením pro výměnu kotle hned od začátku. Naše monoblokové modely se snadno instalují a jsou kompatibilní se všemi standardními radiátory a topnými systémy. V důsledku toho lze jejich odpisy snadno dosáhnout za několik let.