شرایط و ضوابط فروش


1. شرایط عمومی:

مهم: از 15 نوامبر 2020 ، تمام قیمت های ما شامل مالیات بر ارزش افزوده + تحویل همراه است.

از 15 نوامبر سال 2020 ، شرایط زیر 6.5 و 6.7 لغو یا بی اعتبار اعلام می شود.

برای هر سفارشی که قبل از 15 نوامبر انجام شود ، شرایط 6.5 / 6.7 همچنان برقرار است.

1.1 در این شرایط و ضوابط ، تعاریف زیر اعمال می شود:

1.1.1 "مشتری" / "شما" منظور شما و سایر افرادی است که پس از ورود به وب سایت ، محصول (ها) را خریداری می کنند.

1.1.2 "قیمت" به معنی قیمت محصول در روز سفارش است.

1.1.3 "محصول" / "محصولات" به هر یک از محصولات (محصولات) برای فروش در تاریخ اشاره دارد www.flexpro-industry.com .

1.1.4 "فروشنده" / "ما" / "ما" به معنای محدود صنعت Flexpro / Flexpro-industry.com است.

1.1.5 "وب سایت" یا "این وب سایت" به معنای www.flexpro-industry.com است .

1.2 لطفاً این شرایط و ضوابط را با دقت بخوانید زیرا آنها در مورد حقوق و تعهدات شما اطلاعات مهمی را شامل می شوند ، همچنین محدودیت ها و موارد استثنایی که ممکن است برای شما اعمال شود.

1.3 مشتریانی که از وب سایت بازدید می کنند باید قبل از خرید این شرایط عمومی فروش را بخوانند. بنابراین ، کلیه سفارش ها با فرض تأیید شرایط و ضوابط فروش عمومی زیر انجام می شود. اگر نمی خواهید به این توافق نامه ملزم شوید ، باید به ما اطلاع دهید و خرید خود را پس دهید.

1.4 این توافقنامه باید اعمال شود مگر اینکه (شما) توافق نامه خرید جداگانه ای با فروشنده داشته باشید ، در این مورد توافق نامه جداگانه باید دولت باشد. یا (II) شرایط و ضوابط دیگر فروشنده در معامله اعمال می شود. این شرایط و ضوابط همچنین برای هر سفارش انجام شده از هر نوع روش خرید دیگر اعمال می شود.

1،5 هر برند تجاری متشکره از صنعت flexpro که در این وب سایت ذکر شده است ، دارایی این مارک های ذکر شده است.

2. تعهدات مشتری:

2.1 مشتری می پذیرد اطلاعات کامل و به روز شده را برای ثبت نام در این سایت ارائه دهد. برای ثبت نام پرداخت کارت اعتباری ، مشتری باید اطلاعات دقیق و کاملی از کارت اعتباری را در اختیار فروشنده قرار دهد و نشان دهد و به فروشنده ضمانت کند که استفاده وی از کارت اعتباری (جزئیات آن ارائه شده است) مجاز و قانونی است.

2.2 فروشنده اختیار مطلق دارد تا از ثبت مشتری بالقوه خودداری کند و به هر دلیلی ثبت نام هر مشتری را خاتمه دهد.

2.3 مشتری می پذیرد که برای هر سفارشی که تحت ورود وی انجام شده است بپردازد و موافقت می کند فروشنده را برای هرگونه ادعا ، خسارت و خسارت وارده توسط شخص ثالث ناشی از اقدامات شخصی که برای کالا یا محصولات خود سفارش می دهد با استفاده از ورود مشتری ، خسارت بدهد . مشتری مسئول به روزرسانی اطلاعات ثبت نام خود از جمله مشخصات کارت اعتباری خود با فروشنده است. مشتری موظف است هرگونه تغییر در سوابق خود ، از دست دادن ، سرقت یا استفاده غیر مجاز از کارت اعتباری خود را به بانک خود اعلام کند.

2.4 دسترسی به وب سایت با استفاده از رمز عبور شخصی به دست می آید. فروشنده هیچ گونه مسئولیتی در قبال مدیریت رمز عبور آفلاین ندارد و مشتری باید اطمینان حاصل کند که رمز ورود وی کاملاً محرمانه نگه داشته می شود تا از استفاده غیر مجاز جلوگیری کند. فروشنده باید از تمام تلاش خود برای جلوگیری از ورود غیر مجاز به وب سایت فروشنده استفاده کند. اما اگر شخص ثالث با استفاده از ورود مشتری به وب سایت دسترسی غیرمجاز پیدا کند ، فروشنده هیچگونه مسئولیتی در قبال ضرر و خسارت نخواهد داشت.

3. شرایط خرید:

3.1 اطلاعات موجود در این وب سایت دعوت به درمان است. هیچ اطلاعاتی در این وب سایت به منزله پیشنهادی از طرف فروشنده برای تهیه هر محصول (محصولات) نیست.

3.2 مشتری هنگام ثبت سفارش در این وب سایت ، هنگامی که سفارش خود را با این شرایط و ضوابط سفارش داده است ، پیشنهاد خرید محصول (ها) را می دهد. فروشنده ممکن است پیشنهاد مشتری را طبق صلاحدید مطلق فروشنده بپذیرد یا نپذیرد.

3.3 پس از دریافت سفارش مشتری ، فروشنده در دسترس بودن محصول (ها) و کارت اعتباری مشتری یا سایر جزئیات پرداخت را تأیید می کند. فروشنده پیشنهاد مشتری را نپذیرفته است و تا زمانی که فروشنده کالا (های) را ارسال نکرده و تأیید سفارش را از طریق ایمیل برای مشتری ارسال نكرده ، ملزم به تهیه محصول (های) نیست.

4. شرایط محصول:

4.1 کلیه محصولات (محصولات) فروخته شده توسط فروشنده از طریق این سایت تابع این شرایط و ضوابط هستند. با ارسال سفارش مشتری برای پردازش در این وب سایت ، باید تأیید کنید که در زمان ارسال سفارش برای پردازش ، شرایط و ضوابط رایج را خوانده ، درک کرده و با آنها موافقت کرده اید.

4.2 فروشنده باید تمام تلاش خود را برای انجام سفارشات ارسال شده توسط مشتریان از طریق وب سایت فروشنده انجام دهد ، اما اگر فروشنده به هر دلیلی از جمله کمبود عرضه یا تغییر در عرضه سفارش را رد کند یا قادر به انجام سفارش نباشد ، در قبال هیچ کس مسئولیتی نخواهد داشت.

4.3 تصاویری که محصول (های) موجود در وب سایت را نشان می دهد ممکن است با کالاهای ارسال شده به مشتری یکسان نباشد. فروشنده حق دارد محصولی (کالاهای) متناسب با تصاویر موجود در این وب سایت را ارائه ندهد ، مشروط بر اینکه کالاهای مذکور عملکردی کاملاً مشابه همان توصیف شده در این وب سایت را داشته باشند.

4.4 فروشنده حق انجام تعویض و اصلاح مشخصات کالا (های) سفارش داده شده توسط مشتری را بدون اطلاع قبلی دارد ، مشروط بر اینکه این تعویض ها یا تغییرات به طور قابل ملاحظه ای بر عملکرد کلی محصول (ها) یا نوع آن تأثیر نگذارد. محصول (های) سفارش داده شده توسط مشتری.

5. قیمت و شرایط پرداخت:

5.1 قیمت کاربر نهایی به صورت پیش فرض در وب سایت نشان داده می شود ، اما لیست مختلف مشتریان می توانند از مشتریان مختلف لذت ببرند. لیست خرید فروشنده بیش از 100000 HKD و لیست قیمت DISTRIBUTOR برای خرید بیش از 500،000 HKD ماهانه اعمال می شود. فروشنده همیشه باید از دقیق بودن لیست قیمت برای کاربران مختلف اطمینان حاصل کند و فروشنده حق تغییر قیمت و سطح مشتری را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.

5.2 این اطلاعات بانکی ما است:
لطفاً برای ادامه کار از جزئیات بانکی ما بخواهید.

5.3 فروشنده باید تمام تلاش خود را برای اطمینان از به روزرسانی قیمت ها ، جزئیات و اندازه های محصول (های) تفصیلی در وب سایت انجام دهد اما فروشنده حق تغییر قیمت و سایر جزئیات محصول (های) را بدون اطلاع قبلی دارد.

5.4 همه اندازه (ها) محصولات دقیقاً با توضیحات ارائه شده در وب سایت مطابقت ندارند. فروشنده حق ارائه نزدیکترین اندازه محصول را با نزدیکترین قیمت برای خود محفوظ است.

5.5 ممکن است به دلیل محصول (های) خارج از انبار ، تعویض ها ، پیشنهادهای ویژه ، تغییرات روزانه قیمت ها و اقلام وزن شده ، اختلافاتی بین فاکتور PROFORMA و فاکتور نهایی داشته باشد. حق تنظیم فاکتور PROFORMA برای فروشنده محفوظ است و این تنظیمات باید در فاکتور نهایی ارائه شده به مشتری در هنگام تحویل مشخص شود.

5.6 مشتری پس از ثبت سفارش با فروشنده ، شماره کارت اعتباری معتبر خود و سایر اطلاعات صورتحساب را که درخواست وب سایت است ، در اختیار فروشنده قرار می دهد. برای تمام روش های دیگر ، فروشنده در صورت تأیید سفارش ، از مشتری هزینه دریافت می کند.

5.7 پرداخت برای محصول (های) سفارش داده شده از طریق این وب سایت می تواند توسط Moneybookers یا پرداخت وجه بانکی انجام شود. پرداخت های Moneybookers فقط برای پرداختهای آنلاین پذیرفته می شود.

5.8 فروشنده در هر زمان ممکن است روشی را که از طریق آن پرداخت برای سفارشات آنلاین انجام می شود تغییر دهد و این تغییرات را می توان از طریق پست الکترونیکی یا اطلاعیه ای که در وب سایت قرار گرفته است به مشتری اطلاع داد.

5.9 در صورت کوپن تبلیغاتی ، مشتری فقط در صورت استفاده از روش پرداخت منتخب در حساب فروشنده ، از تخفیف برخوردار می شود.

6. شرایط تحویل:

6.1 این مسئولیت مشتری است که هرگونه تغییر در شرایط تحویل را فوراً به فروشنده اطلاع دهد.

6.2 فروشنده باید تلاش معقولانه ای برای ارائه محصول (های) با کیفیت قابل قبول به کشور مقصد ذکر شده در آدرس ارائه شده توسط مشتری انجام دهد اما فروشنده هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیر یا عدم تحویل را به دلایلی که خارج از کنترل آن است ، مسئولیت نخواهد داشت.

6.3 فروشنده حق دارد تحویل کالا (های) به هر مشتری را به صلاح دید خود کاملاً رد کند.

6.4 هر تاریخی که فروشنده برای تحویل محصول (محصولات) نقل قول کرده است فقط تخمین می زند و بخشی از قرارداد نیست. هدف فروشنده تحویل به موقع است ، اما به دلیل عوامل پیش بینی نشده تأخیرها گاهاً اجتناب ناپذیر است. فروشنده هیچگونه مسئولیتی در قبال تأخیر یا عدم تحویل محصول (محصولات) در زمان تخمین زده شده تحویل ندارد.

6.5 فروشنده مسئولیتی در قبال تعرفه ها ، محدودیت های گمرکی ، ترخیص کالا از گمرک یا سایر مقرراتی که در کشورهای خارج از هنگ کنگ اعمال می شود ، نخواهد داشت. این مسئولیت مشتری است که هزینه های دریافت شده توسط مقامات را پرداخت کرده و مقررات مربوط به کشوری را که محصول (های) خود را در آن دریافت می کند ، رعایت کند. در صورت تحویل مشتری از طریق درب منزل ، کالاها به آدرس ذکر شده تحویل داده می شوند مگر در مواردی که شرایط خاص یا پردازش حمل و نقل لازم باشد یا دسترسی به محل تحویل از راه دور دشوار است.

6.6 در صورت عدم تحویل حمل و نقل سفارش ، محصول (های) سفارش داده شده توسط مشتری به عنوان موجودی موجود برای فروش به سایر مشتریان با هزینه مشتری به فروشنده بازگردانده می شود. محصول (های) برگشتی را می توان به سایر مشتریان فروخت و فروشنده هیچ گونه تعهدی در قبال رزرو یا تحویل مجدد محصول (های) برگشتی به مشتری ندارد.

6.7 قیمت FOB هنگ کنگ است

6.8 تحویل در تمام محصولات خود را به نزدیک ترین بندر مقصد ممکن گنجانده شده است.

6.9 در صورتی که مشتری نیاز، تحویل به درب (به آدرس خود را) ممکن خواهد بود.
مشتری ابتدا باید سهمیه ای را درخواست کند که در صورت پذیرش ، به کل اضافه خواهد شد
مقدار سفارش
(این به هیچ وجه شرط 6.5 لغو نخواهد شد)

7. پذیرش محصول:

7.1 مگر اینکه مشتری روز بعد از تحویل محصول (های) خلاف آن را به فروشنده اطلاع دهد ، کالا (ها) در نظر گرفته می شود که مشتری در شرایط مطلوبی و مطابق با توافق نامه پذیرفته شده است.

8. تغییر / لغو سفارش:

8.1 مشتری ممکن است قبل از شروع فروش پردازش سفارش ، بدون تحمیل هزینه ، سفارش را تغییر داده یا لغو کند.

8.2 در صورت عدم دسترسی به محصول اولیه سفارش شده توسط مشتری ، فروشنده می تواند محصولی را جایگزین محصول مشابه دیگری کند.

9. بازگشت / بازپرداخت محصول (های):

9.1 ممکن است تصاویر محصول (های) موجود در این سایت دقیقاً با شرح محصول مطابقت نداشته باشد. در چنین حالتی به توضیحات کتبی کالا اعتماد می شود. مشتری حق ندارد کالایی را پس دهد زیرا دقیقاً با تصویر آنلاین آن مطابقت ندارد.

9.2 فروشنده برای اطمینان از انجام صحیح سفارشات از تلاش معقول و منطقی استفاده خواهد کرد و با هرگونه مغایرت به روش زیر برخورد خواهد کرد ، مشروط بر اینکه ظرف یک روز از زمان تحویل گزارش شود:

9.2.1 اگر هر کالایی ثابت کند که در شرایط آسیب دیده تحویل داده شده است ، در هنگام تحویل از قلم افتاده است ، یا اگر کالای اشتباهی تحویل داده شده است ، فروشنده یا قیمت آن محصول را به مشتری بازپرداخت می کند یا محصول را جایگزین می کند.

9.2.2 اگر هر کالای (کالایی) که در سفارش مشتری نبوده است به اشتباه به مشتری تحویل داده شود ، فروشنده حق دارد کالای اشتباه تحویل داده شده را جمع آوری کند.

9.2.3 اگر مشتری برای کالای (کالاهای) تحویل نشده شارژ شده باشد ، فروشنده باید قیمت آن کالا (محصولات) را که در اصل از مشتری گرفته شده به مشتری بازپرداخت کند.

9.2.4 اگر مشتری بیش از قیمت محصول (های) از شما کسر شود ، فروشنده باید اختلاف را به مشتری بازپرداخت کند.

9.2.5 فروشنده 1 روز پس از تحویل کالا را مسترد یا مبادله نمی کند و یا اختلافات را اصلاح نمی کند.
در صورت بازگرداندن محصول آسیب دیده ، هیچگونه استرداد یا بازپرداخت انجام نخواهد شد. اگر محصول آسیب دیده برگردانده شود ، مشتری باید هزینه کالایی را که باید به او حمل شود ، پرداخت کند.

9.3 مسئولیت فروشنده در قبال هر محصول یا کالاهای تحویل شده محدود به بازپرداخت یا جایگزینی ذکر شده در بالا است. سایر درمان ها مستثنی هستند.

9.4 هیچ کالایی به فروشنده بازگردانده نمی شود مگر اینکه:

9.4.1 محصول (های) مورد نظر معیوب است.

9.4.2 فروشنده از طریق ایمیل به مشتری اطلاع داده است كه مشتری می تواند محصول (های) خود را به فروشنده بازگرداند.

9.4.3 محصول (های) در یک شرایط تمیز و بسته بندی شده برگردانده می شود.

9.4.4 مشتری محصول (های) خود را با هزینه شخصی که شامل هرگونه عوارض یا مالیات سفارشی است ، برمی گرداند.

9.5 در صورت بازگشت رضایت بخش محصولات (محصولات) به فروشنده ، در صورت رضایت فروشنده از نقص محصول (های) برگشتی توسط مشتری ، پس از آزمایشات و بازرسی های مناسب توسط مشتری ، کالای (های) تعمیر شده / تعویض شده به مشتری ارسال می شود. فروشنده. اگر محصول (های) جایگزین در دسترس نباشد ، فقط بازپرداخت قیمت محصول به مشتری پرداخت می شود.

9.6 اگر فروشنده از نقص کالا (های) برگشتی راضی نباشد ، فروشنده کالای (های) برگشتی را با هزینه شخصی مشتری تحویل مشتری می دهد.

10. گارانتی محصولات (ها):

10.1 محصولات با شرایط زیر از گارانتی برخوردار می شوند:

10.1.1 محصول (های) همراه با فاکتور اصلی ارسال شده است.

10.1.2 محصولات (های) ارسال شده 3 هفته قبل از تاریخ انقضا ضمانت.

10.1.3 محصول (ها) با شرایط تمیز و بسته بندی شده ارسال می شود.

10.2 گارانتی با محصول (های) متفاوت است ، فروشنده محصولات (محصولات) را بدون ضمانت با هزینه شخصی مشتری تعمیر / جایگزین می کند.

10.2.1 مدت ضمانت در تمام محصولات ذکر شده در وب سایت ما 3 سال است ، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. این ضمانت تمام قسمتهای تجهیزات خریداری شده را شامل می شود (به جز گاز مبرد برای موارد مربوطه). در صورت خرابی ، مشتری ابتدا باید از طریق ایمیل SAV@flexpro-industry.com با خدمات با خدمات تماس گرفته و مشکلات دستگاه را بازگو کند. در صورت لزوم ، قطعات یدکی را که خدمات پس از فروش فروشنده در طول مدت ضمانت ، ضروری بداند ، با مشتری ارسال می شود.

10.2.2 ضمانت محصولات ما قابل انتقال نیست . با این حال Flexpro صنعت ممکن است شرایطی خاص ادامه خدمات پس از فروش مواد به دست آمده استفاده می شود پس یا از طریق یک شخص ثالث به ارائه، اما در هزینه.

11. مسئولیت:

11.1 به هیچ وجه فروشنده هیچگونه مسئولیت در قبال خسارات مستقیم ، متعاقب آن ، غیرمستقیم ، حادثه ای یا خاص از جمله بدون محدودیت ، خسارات ناشی از از دست دادن سود تجاری ، قطع کار ، از دست دادن اطلاعات تجاری و موارد مشابه را که ناشی از استفاده باشد ، نخواهد داشت. یا عدم استفاده از محصول (ها) ، حتی اگر به فروشنده در مورد احتمال چنین خساراتی توصیه شده باشد.

11.2 به غیر از مواردی که صریحاً توافق شده باشد ، فروشنده هیچگونه نمایش ، ضمانت نامه ، پیمان یا ضمانتی از هر نوع ، صریح یا ضمنی ، در مورد کیفیت ، مناسب بودن ، صحت یا کامل بودن هرگونه اطلاعات ، محتوا ، خدمات یا کالاهای ارائه شده از طریق این وب سایت ارائه نمی دهد. مشتری صریحاً موافقت می کند که استفاده از این وب سایت تنها در معرض خطر او قرار دارد.

11.3 با توجه به این بند ، حداکثر مسئولیت کل فروشنده اعم از قرارداد ، جرم (از جمله سهل انگاری) یا غیر از این به هیچ عنوان از مبلغی که مشتری در قبال محصول (های) مورد نظر به مشتری به فروشنده پرداخت می کند ، فراتر نخواهد رفت.

12. چشم پوشی / عدم اعتبار:

12.1 عدم اصرار فروشنده بر اجرای دقیق هر یک از مفاد این ماده ، چشم پوشی از حق و جبران خسارت محسوب نمی شود. فاقد اعتبار یا غیرقابل اجرا بودن هر یک از مفاد این شرایط و ضوابط تأثیری بر اعتبار یا اجرای سایر مقررات ندارد.

13. فورس ماژور :

13.1 اگر به دلیل "فورس ماژور" (که شامل پیشگیری ناشی از آتش سوزی ، مصدومیت ، تصادف ، عمل خدا ، بلایای طبیعی ، هر قانون ، دستور ، اعلامیه ، مقررات ،) توسط فروشنده از انجام تعهدات خود تحت این وب سایت جلوگیری می شود. تقاضا یا نیاز دولت منطقه ویژه اداری هنگ کنگ یا هر یک از آژانس های دولتی آن ، اعتصاب ، اختلافات کارگری ، کمبود نیروی کار یا کمبود نیروی ماهر ، کمبود یا در دسترس نبودن محصول (ها) یا مواد اولیه ، تأخیر در حمل و نقل یا علل دیگر

(چه شبیه موارد ذکر شده باشد یا نه) فراتر از کنترل منطقی فروشنده) ، فروشنده باید از انجام چنین عملکردی به اندازه پیشگیری معذور باشد.

14. زبان غالب:

14.1 در صورت وجود مغایرت در ترجمه این متن ، نسخه انگلیسی آن غالب خواهد بود.

15. تغییر شرایط و ضوابط:

15.1 فروشنده حق تغییر این شرایط و ضوابط را در اختیار خود دارد . این هر شخصی که به وب سایت ما مراجعه می کند بستگی به بررسی شرایط و ضوابط قبل از سفارش دارد. هنگامی که منظور تایید شده است، مشتری تلقی به شرایط و ضوابط حاکم در این زمان را پذیرفته اند و که تشکیل یک قرارداد بین فروشنده و مشتری می باشد.

16. توافقنامه کامل:

16.1 این شرایط و ضوابط از جمله اسناد یا سایر منابع ذکر شده در این شرایط و ضوابط ، جایگزین کلیه تفاهمات قبلی و توافق نامه بین مشتری و فروشنده در رابطه با خرید و فروش محصول (های) سفارش شده توسط مشتری می شود.

استفاده از نام Flexpro Industry Ltd. یا Flexpro-industry.com توسط قوانین بین المللی کپی رایت محافظت می شود ، هرگونه استفاده بدون توافق قبلی در مورد هر رسانه / رسانه یا در غیر این صورت پیگرد قانونی خواهد داشت.

17. قانون حاکم:

17.1 این قوانین و مقررات تحت قوانین منطقه ویژه اداری هنگ کنگ تنظیم و تفسیر می شوند. طرفین به عنوان محلی که سفارش / پیشنهاد مشتری در آن پذیرفته شده است ، به صلاحیت قضایی دادگاههای هنگ کنگ تسلیم می شوند.