Satış şartları ve koşulları


1. Genel Şartlar:

1.1 Bu Şartlar ve koşullarda aşağıdaki tanımlar geçerli olacaktır:

1.1.1 "Müşteri" / "sen" sen ve sonra giriş ürün(ler) satın diğer kişiler anlamına gelir

Web sitesi.

1.1.2 "Fiyat" bir ürünün fiyatını sipariş gününde anlamına gelir.

1.1.3 "Ürün" / "Ürünler" bakın tüm ürünler için satış üzerinde www.flexpro-industry.com.

1.1.4 "Satıcı" / "Biz" / "ABD" Flexpro-sanayi sınırlı anlamına gelir / Flexpro-industry.com.

1.1.5 "Web sitesi" ya da "Bu Web sitesi" www.flexpro-industry.com.

1.2 Hak ve yükümlülükleri, as well as sınırlama ve istisnalar sizin için geçerli hakkında önemli bilgiler İÇERDİĞİNDEN bu hüküm ve koşulları dikkatle okuyun.

1.3 Müşterilerin Web sitesini ziyaret bu satın alma önce genel satış koşulları okumalısınız. Böylece, tüm sipariş aşağıdaki genel satış şartları ve koşulları onay varsayımı ile yapılacaktır. Bu anlaşma ile bağlı olmasını istemiyorsanız, bize bildir ve satın alma dönün.

1.4 Sürece bu anlaşmayı uygulamak (ı) sen-si olmak ayrı bir satın alma anlaşması ile seller, durumda ayrı anlaşma yönetmek; VEYA (II) DİĞER SATICI'NIN ŞARTLARI VE KOŞULLARI HAREKETLE UYGULAYIN. Bu Şartlar ve koşullar da tüm diğer tür satın alma yöntemi YERLEŞTİRİLEN herhangi bir sırada uygulamak.

2. Müşteri yükümlülükleri:

2.1 Müşteri kaydı için eksiksiz ve güncel bilgileri bu sitede sağlamak kabul eder. Kredi kartı ödemekayıt, müşteriye Seller bir doğru ve eksiksiz kredi kartı bilgileri sağlayacaktır ve sağlayacağını beyan ve satıcı, onun kredi kartı kullanımı (ayrıntıları sağlanan) yetkili ve yasal.

2.2 Seller, potansiyel bir müşteri kaydı reddetme ve herhangi bir nedenle olursa olsun herhangi bir müşteri kaydını sonlandırmak için mutlak takdir vardır.

2.3 Müşteri onun giriş altında yapılan her sipariş için ödeme kabul eder ve tüm talepler, zarar ve hasar olursa olsun müşteri girişi kullanarak ürünler için sipariş yerleştirerek bir kişinin eylemlerini kaynaklanan herhangi bir üçüncü taraf tarafından yapılan satıcı tazmin etmeyi kabul eder. Müşteri, satıcı ile yaptığı kredi kartı hususlarla birlikte yaptığı kayıt bilgilerini güncellemek için sorumlu tutulamaz. Müşteri, herhangi bir değişiklik yaptığı banka onun kaydı veya kaybı, hırsızlık ya da onun kredi kartı yetkisiz kullanımını bildirmek için sorumlu tutulamaz.

2.4 Web sitesine erişim, kişisel şifre kullanımı ile kazandı. Satıcı için herhangi bir çevrimdışı şifre yönetimi sorumlu tutulamaz ve müşteri parolasını yetkisiz kullanımını önlemek için gizli tutulacağından emin olun.Satıcı, satıcının Web sitesine herhangi bir yetkisiz giriş engelleme için onun en iyi gayreti yapacaktır. Ancak, Satıcı herhangi bir zarar için sorumlu tutulamaz ya da herhangi bir üçüncü taraf müşteri girişi kullanarak Web sitesine yetkisiz erişim sağlarsa olursa olsun sorumlu tutulamaz.

3. Dönem satın alma:

3.1 Bu Web sitesinde yer alan bilgiler, tedavi için davetiye oluşturmaktadır. Bu Web sitesindeki herhangi bir bilgi bir teklif satıcı tarafından tüm ürünler tedarik oluşturmaktadır.

3.2 Bu Web sitesinde sipariş, müşteri ne zaman o bu Şartlar ve koşullar üzerinde sipariş verdiği ürünler satın almak için bir teklif yapar. Satıcı olabilir veya satıcı'nın mutlak takdirine göre müşteri teklifi kabul etmeyebilir.

3.3 Alındığında müşterinin siparişinin Seller ürün(ler) ve müşterinin kredi kartı veya diğer ödeme ayrıntıları uygunluğunu doğrular. Satıcı müşteri teklifi kabul etmedi ve Satýcý ürünler sevk ve bir sipariş onayı e-posta ile müşteriye gönderilen ürünler tedarik etmek zorunda değildir.

4. Ürün koşulları:

4.1 Tüm ürünler, satıcı tarafından bu site aracılığıyla satılan bu tabi şartlar ve koşullar vardır. Müşteri siparişi işleme bu Web göndererek, okuduğunuzu, anlaşılır ve Şartlar ve koşullar siparişinizin gönderildiği anda işleme yaygın kabul olduğunu doğrulamalısınız.

4.2 Seller her çabayı satıcının Web sitesi aracılığıyla müşteriler tarafından verilen siparişler yerine getirmek, ancak satıcı reddedebilir veya sipariş için tedarik sıkıntısı da dahil olmak üzere herhangi bir nedenle yerine getirmek mümkün hale veya değişiklik arz herhangi bir kişiye karşı sorumlu olmayacağını.

4.3 Ürün(ler) Web sitesinde gösterilen resimler gibi müşteriye sevk edilen ürün(ler) aynı olmayabilir. Satıcı dedi ürün(ler) önemli ölçüde aynı işlevi açıklandığı gibi bu Web sitesi yapmak koşuluyla, bu Web sitesinde görünen resimler karşılık gelmeyen ürünler tedarik etme hakkına sahiptir.

4.4 Seller değişimler ve değişiklikler yapmak hakkına sahiptirönceden haber vermeksizin, müşteri tarafından sipariş edilen ürün(ler) tayini sağlanan bu tür değişimler veya değişiklikler maddi ürün(ler) ya da müşteri tarafından sipariş edilen ürün(ler) türü genel performansını etkilemez.

5. Fiyat ve ödeme koşulları:

5.1 Son kullanıcı fiyat üzerinde Web sitesi varsayılan olarak gösterilecek, ancak farklı fiyat listesi müşterilerin farklı bir tür tarafından zevk olabilir. Bayi fiyat listesi hkd 100.000 satın almak için uygulanacak ve DAĞITICI fiyat listesi için satınalma hkd 500.000 üzerinde aylık uygulanacaktır. Satıcı, fiyat listelerini farklı kullanıcılara doğru ve satıcı fiyat ve müşteri düzeyi önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını her zaman emin olmalısınız.

5.2 Bizim banka detayları şunlardır:
Lütfen devam etmek için bizim banka bilgileri isteyin.

5.3 Satıcı fiyatları, Ayrıntılar ve Web sitesinde ayrıntılı ürün(ler) boyutları güncelleştirilir, ancak satıcı fiyat ve diğer ayrıntılarını Ürün(ler) önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını sağlamak için her türlü çabayı yapmak zorundadır.

5.4 değil tüm ürünler boyutunu tam olarak Web sitesinde sunulan açıklamasına karşılık gelir. Satıcı hakkını en yakın bir fiyata en yakın ürün boyutu sağlar.

5.5 Olabilir proforma fatura ve dışarı-in-stok Ürün(ler), oyuncu değişikliği nedeniyle son fatura arasındaki tutarsızlıkları, özel teklifler, günlük fiyat değişiklikleri ve ağırlığını öğeleri. Satıcı proforma fatura ayarlamak hakkını ve bu tür ayarlamalar nihai teslimat anında müşteriye sunulan fatura üzerinde işaretlenmiş.

Bir satıcı, müşterinin satıcı onun sağlayacaktır geçerli sipariş üzerine 5.6 kredi kart numarası ve diğer fatura bilgilerini Web sitesi tarafından istendiği gibi. Tüm diğer yöntemler için Satıcı Sipariş onay müşteri talep edecektir.

5,7 Bu Web sitesi üzerinden sipariş edilen ürünler için ödeme Moneybookers veya banka havalesiyle ödeme yapılabilir. Moneybookers ödeme yalnızca on-line ödemeler için kabul edilir.

5,8 Seller may yöntemi olan ödemeler on-line siparişleri etkilenir olabilir ve böyle değişiklikler müşteriye e-posta yoluyla haberdar veya bir haber sitesinde yer herhangi bir zamanda değiştirme.

5,9 Seçili ödeme yöntemi satıcı'nın hesabına banka transfert ise Promosyon kupon halinde, müşterinin sadece indirim keyfine varacaksınız.

6. Teslimat koşulları:

6.1 O Müşterinin sorumluluğu satıcı hemen teslim koşullarını herhangi bir değişiklik bildirmek için 's.

6.2 Satıcı, müşteri tarafından sağlanan adresi belirtilen hedef ülke kabul edilebilir kalite ürünler sunmak için makul çabalar kullanmak zorundadır, ancak satıcı herhangi bir gecikme veya olmayan teslimat için kendi kontrolü dışındaki nedenlerden sorumlu olmayacaktır.

6.3 Seller, ürün(ler) teslimini herhangi bir müşteriye kendi takdirine kesinlikle düşüş hakkını saklı tutar.

6.4 Ürün(ler) teslimat için satıcı tarafından iktibas günleri sadece tahminidir ve değil form sözleşmenin bir parçası. Satıcı, ancak gecikmeler bazen beklenmedik faktörler nedeniyle kaçınılmaz derhal teslim amaçlamaktadır. Satıcı, herhangi bir gecikme veya başarısızlık ürün(ler) tahmini teslimat süresi içinde teslim etmek için herhangi bir sorumluluk altında olacaktır.

6.5 Satıcı herhangi bir tarife, gümrük sınırlamaları, Gümrük işlemleri veya diğer düzenlemeler, Hong Kong dışındaki ülkelerde geçerli sorumlu olmayacaktır. Yetkilileri tarafından vergileri ücretleri ödeme müşterinin sorumluluğundadır ve o ürün(ler) aldığı ülkenin ilgili düzenlemelere uyun. "Kapıdan kapıya" teslimat durumunda müşteri seçin, ürünler dışında ise bahsedilen adrese özel koşullar teslim edilecek, kullanım işleme ihtiyaç vardır veya uzak teslimat durumunda yer erişim için zor olabilir.

6,6 Siparişi sevk irsaliyesi teslim edilemeyen, müşteri tarafından sipariş edilen ürünler satıcıya müşteri pahasına hisse diğer müşteriler satışa olarak iade edilecektir. Diğer müşterilere iade edilen ürünler satılabilir ve satıcı Rezerv ya da müşteri'ye iade edilen ürün(ler) re-deliver yükümlülüğü olmayacaktır.

6,7 fiyatlar FOB Hong Kong.

6.8 Teslim tüm ürünlerde bulunur, bu "bağlantı noktasına bağlantı noktası" anlamına gelecektir. Müşteri isterse

6.9, bir teslimat adresi mümkün olacaktır.Müşteri, öncelikle, eğer kabul edilirse, toplam sipariş miktarına eklenecek bir teklif talep eder.

7. Ürün kabulü:

7.1 Sürece müşteri satıcı aksine gün sonra teslim ürün(ler) bildirir, ürünler müşteri tarafından iyi durumda ve anlaşma uyarınca kabul sayılır.

8. Değişim / Sipariş iptali:

8.1 Müşteri değişir veya satıcı sipariş işleme başladı önce ücreti ödemeden sipariş iptal edebiliriz.

8.2 Müşteri onayı tabidir, ilk ürün müşteri tarafından sipariş kullanılamıyorsa satıcı bir ürün için başka bir benzer ürün yerine.

8.3 Eğer bir değişimi için müşteriden hiçbir izniniz olmadan, hiçbir alternatifi olacakyapılmış.

9. Döner / ürünler iade:

9.1 Resimleri bu sitede ürün(ler) tam ürün açıklamasına gelmeyebilir. Böyle bir durumda ürünü yazılı açıklaması üzerine güvenilemez. Müşteri bir ürün değil karşılık gelen bazında tam olarak on-line resme dönmek için yetkilidir değil.

9.2 Satıcı siparişleri doğru yerine sağlamak için gerekli çalışmaları yapacaktır ve gün içinde teslimat rapor edilen sağlanan aşağıdaki şekilde, uyumsuzlukları ile uğraşmak:

9.2.1 Eğer herhangi bir ürün teslimi, ihmal, bozuk bir durumda teslim olmaktadır ya da yanlış ürün teslim edilirse, satıcı bu ürünün fiyatını müşteriye iade veya ürün.

9.2.2 Hangi müşterinin sırada bulunmayan ürünler teslim edilirseMüşteriye yanlışlıkla Satýcý teslim yanlış ürün(ler) toplamak hakkını.

9.2.3 Eğer müşteri değil teslim ürün(ler) suçlanıyor, satıcı bu ürünler olarak başlangıçta ücret müşteriye fiyat müşteriye iade.

9.2.4 Eğer müşteri ürün(ler) fiyat fazla ücret uygulanır, Seller fark müşteriye iade.

9.2.5 Satıcı değil iade alışverişi malların ya da 1 gün sonra teslim tutarsızlıkları düzeltmek.

9.3 Tüm ürünler teslim satıcının yükümlülüğü iadesi ya da yukarıda belirtilen yedek sınırlıdır. Tüm diğer ilaçlar hariç tutulur.

9.4 Hiçbir ürün(ler) satıcıya sürece iade:

9.4.1 Ürün(ler) söz konusu hatalıdır.

9.4.2 Satıcı müşteri müşteri satıcı ürün(ler) döndürebilir e-posta ile haberdar.

9.4.3 Ürün(ler), temiz ve iyi paketlenmiş durumda iade edilir.

9.4.4 Müşteri, herhangi bir özel görev ya da vergileri içeren kendi kendi pahasına ürün(ler) döndürür.

9.5 Eğer satıcı memnun ürün(ler) satıcıya tatmin edici dönüş üzerine onarılan / değiştirilen ürünler müşteriye sevk edilecek müşteri tarafından döndürülen ürün(ler) sonra uygun testler ve kontroller satıcı tarafından kusurlu olduğunu. Yedek ürünler kullanılabilir değilse, ürün bedelinin geri ödeme sadece müşteriye sunulacaktır.

9.6 Satıcı ise memnun iade edilen ürün(ler) hatalıdır, satıcı, müşterinin kendi maliyetle müşteriye iade edilen ürünler teslim edecek.

10. Ürün(ler) garantiler:

10.1 Ürün(ler) garanti garanti süresi ile aşağıdaki koşullar altında zevk:

10.1.1 Ürünler ile birlikte orijinal fatura gönderdi.

10.1.2 Ürün(ler) 3 hafta garanti sona erme tarihinden önce gönderdi.

10.1.3 Ürün(ler), temiz ve iyi paketlenmiş koşulu ile gönderilir.

10.2 Garanti ile ürün(ler) farklıdır, Seller onarım / ürünler müşterinin kendi ücret garanti olmaksızın değiştirme.

10.2.2 Ürünlerimizin garanti devredilemez. Ancak Flexpro Sanayi belirli koşullar kullanılan elde edilen malzemelerin satış sonrası servis veya üçüncü bir şahıs vasıtasıyla, ancak bir maliyetle sağlamaya devam edebilir altında.

11. Sorumluluk:

11.1 Hiçbir durumda satıcı herhangi bir doğrudan, dolaylı, dolaylı, ARIZİ için sorumlu tutulamaz ya da özel zararlardan olursa olsun, sınırlandırılması, zararların kayıp iş kar, iş kesintisi, iş bilgi kaybı ve benzeri da dahil olmak üzere, ürünler, kullanım veya satıcı bu tür zararların olasılığı tavsiye vardır bile doğan.

11,2 Aksi açıkça kabul, satıcı yapar hiçbir temsil, garanti, sözleşmelerinde garanti, açık veya zımni, kalite, uygunluk, doğruluk veya herhangi bir bilgi, içerik, eksiksiz olarak herhangi bir tür hizmet ya da mal dışında veya bu Web sitesi aracılığıyla sağlanan. Müşteri, bu Web sitesinin kullanımı onun tek risk altında olduğunu açıkça kabul eder.

11.3, Sözleşme, HAKSIZ FİİLLERİ (ihmal dahil) bu fıkra, satıcı'nın en büyük toplama yükümlülüğü konu veya başka hiçbir koşulda tutarı borç satıcı müşteri tarafından söz konusu ürünler bakımından aşmak.

12. Feragat/geçersizliği:

12.1 Tüm hükümler sıkı performans oluşturmakta ısrar başarısızlık Seller koymaması, söz konusu ilaçları ve sağ sayılır değildir. Geçersizliği veya bu hüküm ve koşullar belgesindeki herhangi bir hükmün dengesinin olumsuz geçerliliği veya uygulanabilirliği kalan hükümlerin geçerliliğini etkilemez.

13. Mücbir:

Eğer bu Web sitesinin altındaki yükümlülüklerini Satıcı performansı "(hangi dahil yangın, kaza, kaza, mücbir sebepler, doğal afet, herhangi bir yasa, sipariş, bildiri, yönetmelik, talep veya gereksinimi Hong Kong özel yönetim bölgesi ya da herhangi birinin, kamu kuruluşları, grevler, hükümet tarafından işçi anlaşmazlıkları Kütüphanemizdeki önleme mücbir sebep," engellenir 13,1, işçi ya da vasıflı işçi, eksiklik ya da kullanılamazlık ürün(ler) veya hammadde, transit gecikme ya da diğer nedenler eksikliği sıkıntısı

olursa olsun (benzer veya yukarıdaki için mi) satıcı makul kontrolü dışındaki), Seller gibi performans böyle önleme ölçüde mazur.

14. Hakim dil:

14,1 Bu metnin çevirisi herhangi bir farklılık halinde, İngilizce hakim.

15. Varyasyonun şartları ve koşulları:

15.1 Satıcı kendi takdirine göre bu Şartlar ve Koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Bu sipariş vermeden önce şartları ve koşulları kontrol etmek için web sitemizi ziyaret eden her kişi kadardır. Sipariş onaylandıktan sonra, müşteri şu anda geçerli olan Şart ve Koşulları kabul etmiş sayılır ve hangi satıcı ve müşteri arasında bir sözleşme teşkil edilir.

16. Tüm sözleşme:

16.1 Bu Sartlar ve Kosullar belgeler veya diğer kaynakları da dahil olmak üzere bu Şartlar sevk ve koşullar tüm ön gösterimleri mutabakatların ve sözleşmelerin müşteri ve satış ve satınalma, müşteri tarafından sipariş edilen ürünler ile ilgili satıcı arasındaki yerini.

17. Yönetim Hukuku:

17.1 Bu Sartlar ve Kosullar zorundadır kanunlarına ve Hong Kong özel yönetim bölgesi altında yorumlanacak. Taraflar burada müşterinin sipariş/teklif alınan kabul / yer olan Hong Kong, mahkemelerinin münhasır yargı için gönderin.